Rekreační středisko FSI
ve Vříšti

Rekreační objekt

Rekreačním objektem je roubená chalupa, která nedávno prošla celkovou rekonstrukcí, provoz byl obnoven v prosinci 2006.

V objektu je šest pokojů s celkem šestnácti lůžky. V prvním patře se nacházejí čtyři pokoje (dva dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové) s vlastním sociálním zařízením, dva dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením jsou ve druhém patře.

V přízemí je společenská místnost vybavená televizí, která slouží jako jídelna. Ve společenské místnosti jsou krbová kachlová kamna. Dále je v přízemí společná kuchyně. Kuchyně je rozdělena na šest pracovních míst. Každé pracovní místo je označeno číslem pokoje, ke kterému patří, a obsahuje dřez, pracovní plochu, skříňky s nádobím a malou ledničku. Společným vybavením kuchyně je velkokapacitní lednice s mrazicím boxem, dvě mikrovlnné trouby, tři elektrické varné desky, tři horkovzdušné trouby a dvě varné konvice. Z kuchyně je východ přímo na terasu. V přízemí je dále místnost, kde lze uložit lyže nebo kola.

Pronajmout lze jednotlivé pokoje nebo celý objekt. V případě pronájmu pokoje se platí za osobu (lůžko) a noc, při pronájmu celého objektu je cena určena dobou pronájmu bez ohledu na počet ubytovaných osob; informace o cenách jsou zde.

Přehled pokojů

Pokoj č.PatroLůžekVybavení
114vlastní sprcha a WC
212vlastní sprcha a WC
312vlastní sprcha a WC
414vlastní sprcha a WC
522umývadlo, WC, společná sprcha v přízemí
622umývadlo, společná sprcha a WC v přízemí