Ve středu 17. 6. po 22. hodině proběhne na výškové budově A1 v rámci schváleného natáčení nasvícení budovy a videomapping.
Akce není určena pro veřejnost a nijak neovlivní běžný provoz areálu, protože se uskuteční mimo provozní dobu. Pokud by se v této době někdo nacházel v prostorách FSI, informujeme, že se jedná o řádně schválenou akci.